EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

whatsapp

Öğretmenler odası takımı, öğretmenlerin rahat ve konforlu vakit geçirmelerini sağlayan mobilyalardır. Masa, sandalye ve koltuklardan oluşan bu takımlar mobilya sektörünün gelişmesiyle onlarca farklı seçenek halinde kullanıcıların beğenisine sunulur.

Öğretmenler odasında dekorasyonunda kullanılan öğretmen odası takımları, eğiticilerin rahat hareket edilebilmesi ve ders aralarında konforlu bir dinlenme deneyimi yaşaması için özel olarak dizayn edilir. Ayrıca bu ürünler yeni tarz mobilyalar güzel ve şık tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. 

Oscar Eğitim Araçları aracılığı ile öğretmenlerin ihtiyaçlarını karşılayacak dizayn ve kaliteye sahip okul mobilyalarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Öğretmenler Odası Takımı Seçerken

Öğretmenler odası takımı seçerken öncelikle ihtiyaçların ve isteklerin iyi belirlenmesi gerekir. Öğretmenler günlerinin büyük bir bölümünü okulda geçirdikleri için çalıştıkları alanın onları motive edici ve mutlu eden bir dizayna sahip olması önemlidir. 

Öğretmenler odası takımı seçilirken dikkat edilmesi gereken hususları genel olarak şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Oda takımı seçilirken öğretmenler odasının genişliği ve masayı kullanacak kişi sayısı dikkate alınarak bir tercih yapılmalıdır. 
  • Seçilen mobilyaların öğretmenlerin rahat oturmasına uygun ve dinlendirici olması göz önünde bulundurulabilir.
  • Mobilyaların renklerinin, odanın rengi ile uyumlu olmasının yanında dinlendirici ve ferah bir renk olması düşünülebilir. 
  • Öğretmenler odasının her zaman kalabalık bir yapısı olmasından dolayı mobilyaların sade ve gösterişsiz olması karmaşık bir görüntü oluşmasını engelleyecektir. 
  • Kalabalık bir ortam ve sık kullanılan bir yer olduğu için mobilyaların sağlam ve kaliteli olması gerekir. 
  • Çok amaçlı kullanılan mobilya çeşitleri tercih edilebilir. 
  • Tarz olarak beklentileri karşılayan ve bütçeye uygun mobilyalar seçilmelidir. 

Yapacağınız seçim sayesinde öğretmenlerin rahat bir ortamda çalışmasını sağlayabilir, aynı zamanda bu çalışma ortamına şıklık da katabilirsiniz. Kaliteli ve konforlu bir öğretmenler odası çalışılan ortamı keyifli bir hale getirecektir.

 

Öğretmen Odası Mobilyaları

Öğretmen odası mobilyaları genel olarak masa, sandalye ve koltuktan oluşmaktadır. Bunun yanında kitaplık, dosya dolapları ve sehpa gibi mobilyalar da kullanılabilir. Ancak bu ürünler özellikle yer kısıtı olan alanlarda çok fazla tercih edilmemektedir.

 

Öğretmenler Odası Sandalye

Öğretmenler odası sandalye tercihi yapılırken önünde bulundurulması gereken en önemli unsur oturuma uygun ve rahat olmasıdır. Örneğin yumuşak bir minderi olan ya da tamamen sert bir tahtadan yapılan sandalye öğretmenlerin uzun zaman oturması ve rahat etmesi için uygun yapıya sahip değildir.

 

Öğretmenler Odası Koltuk Takımı

Öğretmenler odası koltuk takımı, öğretmenlerin dinlenmek için kullandıkları bir mobilya olduğu için gerekli konforu sağlayacak uygun malzemelerden üretilmelidir. Koltukların yumuşak ve kolay deforme olmayacak malzemeden olması hem konfor hem de dayanıklılık için önemlidir. Koltukların oturma açısı bakımından da dikkatli bir şekilde seçilmesi önemlidir. Bu koltuklar öğretmenlerin ders aralarında ve boş derslerinde dinlenmelerini sağlayacaktır.

 

Öğretmenler Odası Masası

Öğretmenler odası masası seçiminde öncelikle masanın bulunduğu odayı daraltmayan ve en uygun kullanımı sunan bir şekil ve ebatta seçilmesi gerekir. Örneğin öğretmenler odası uzun ve ince bir şekle sahip ise bu odaya uygun olan masa dikdörtgen şeklindedir. Masanın şekli ve uzunluğu odanın kullanım alanı açısından uygun olmalı iken masanın genişliği de öğretmenlerin çalışmasına uygun olmalıdır.

 

Öğretmenler odası mobilyalarında eğitimcilerin istekleri doğrultusunda kullanışlı ve rahat alanlar oluşturmak Oscar Eğitim Araçları’nın temel hedeflerindedir. Bunun için ürettiğimiz mobilyalarda kaliteyi ön planda tutup, müşteri memnuniyetini bir öncelik olarak görmekteyiz.

 

Yerli Üretim Kaliteli İşçilikle Üretilen Öğretmen Odası Takımları

Oscar Eğitim Araçları’nın yerli üretim ve kaliteli işçilikle üretilen öğretmen odası takımları sayesinde kurumunuzda kaliteyi ve konforu ön plana çıkarabilirsiniz. Mağazamız öğretmen odası takımlarının sadece satışını değil aynı zamanda üretim, teslimat ve kurulumunu da yapmaktadır. Farklı renk ve çeşitteki ürünlerimizi görmek için İstanbul Pendik’te bulunan mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.