EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

whatsapp

Tanışma Yazısı

GERİ

 

Merhabalar

Biz sadece oyuncak ve eğitim araçları değil, bilgi paylaşmak için de buradayız…

Oscar Eğitim Araçları ve oyuncaksitesi.com ailesi olarak kurulduğu günden itibaren çocuğa dair ne varsa her konuya ilgi ve önem göstermektedir.

Gerek çocukların tüm gelişim alanlarına hitap eden eğitici oyun araçları seçerek ve gerekse ebeveynlere, eğitimcilere çocuk gelişiminde ve eğitiminde ihtiyaç duydukları her türlü desteği vererek tecrübeli kadromuzla yolumuza devam etmekteyiz.

Ürün seçimlerini yaparken, çocuk eğitimi ve gelişimi konusunda işin mutfağında yer almış eğitimcilerimizden fikir ve bilgi almaktayız.

Bununla birlikte kültür ve milli değerlerimize uygun ürünler seçerek amacımızın sadece ticaret olmadığını, toplumsal görevimizi de yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığımızı belirtmek isteriz.

Biz istiyoruz ki paylaşımımız sadece oyuncak olmasın, aynı zamanda internet ve mobil çağında bilgilerimizi de paylaşalım.

Bunun için sayfamızda düzenli şekilde yayınlanmak üzere, çocuğa dair her konuyu ele alacağımız bu platformda blok yazarımız olan okul öncesi öğretmenimizle sizleri buluşturmak istiyoruz.

Bizi takipte kalın…

Sevgi ile kalın…

Ürünlerimizi görmek veya whatsaptan iletişim kurabilmek için >>> https://www.oyuncaksitesi.com/